МАКАЛЛАН

Індивідуальний житловий будинок. Україна, м. Рівне

Вхідні дані

Перед командою стояла задача: запроектувати і втілити індивідуальний житловий будинок, враховуючи вже існуючий фундамент.
Ми працювали над розплануванням ділянки, архітектурою будинку та дизайном приміщень. Основним пріоритетом було створити функціональний 
та комфортний простір для його користувачів, який органічно впишеться в навколишнє середовище малоповерхової забудови та стане його гармонійним продовженням.
Для цього за основу було взято архітектурний стиль під назвою "BarnHouse" , який дуже подобався замовникам. 

Вхідні дані
1
2
Архітектура

Лаконічну форму класичного "BarnHouse", ми вирішили підкреслити контрастним, грубим оздобленням з натуральних матеріалів. 
Для цього було використано натуральний камінь, пофарбований в чорний колір та дерев'яну дошку, частина з якої штучно брашувалась і обпалювалась для того, щоб вписатись в загальну кольорову гамму.
Покриття двоскатного даху виконано з фальцевої покрівлі в антрацитовому кольорі. У цьому ж кольорі виконані і алюмінієві вікна та двері. 
Також ми використали металеві вставки, в тон з дахом, по контуру віконних прорізів та на торцевих стінах, для того щоб обрамити будівлю та знівелювати стики сусідніх матералів. 
Таким чином темний колір плавно перетікає з фальцевого даху на бічні стіни з обпаленої дошки та природного каменю, що в свою чергу якраз і створює цілісний та завершений образ будинку.

Архітектура
Архітектура
3
4
5
6
7
Інтер’єр
Інтер’єр

Видовжений простір ми розділили на два блоки: загальнодоступний, для спільного проведення часу та приватний, зі спальнями, санвузлом та гардеробною.
Зайшовши в будинок, ми потрапляємо в передпокій. Прозорі вхідні двері та дзеркальні поверхні візуально розширюють простір передпокою. Зліва знаходиться невеличка 
система зберігання, для актуального одягу та взуття у цьому сезоні. З правого боку, за розсувною системою розташована повноцінна гардеробна для решти одягу.
Пройшовши далі ми опиняємось у великій кухні-вітальні де самим помітним і ацентним елементом є "куб" обшитий лдсп-плитами, в якому заховано практично усе обладнання.
Комбайн, блендер, мультиварка, кавова машина, духова піч з мікрохвильовкою, а також холодильник, всі ці прилади зручно розмістились в так званому "кубі". 
Єдині елементи, які залишились відкритими це варочна поверхня, витяжна система та умивальник.

9
9
9
Кухня-Вітальня

Центральним же елементом конкретно кухні є ‘острів’ - обідній стіл. Основа його конструкція - це тумби з висувними шухлядами для зберігання, та винного бару. 
А "Г" подібна стільниця, яка обпирається на частину робочої зони, завдяки наскрізному просвіту, може використовується як стіл з посадкою по обидва боки.
Кутовий диван, пуф в темній оббивці і телевізор розміщений на кубі формують собою зону відпочинку, а правильно підібраний текстиль меблів та штор дозволяє ще краще зануритись у затишну атмосферу вітальні.
Завдяки панорамним вікнам, у будинку завжди достатньо природного світла, тому нами було запроектовано не так багато штучних джерел світла, всі вони продумані чітко під сценарій життя замовників.

Кухня-Вітальня
Кухня-Вітальня
11
12
12
12
10
13
Приватний блок
Приватний блок
Приватний блок

Через двері прихованого монтажу з вітальні ми потрапляємо у приватний простір господарів. який складається з трьої спалень, санвузла та гардеробу.
По лівий бік коридору розташовані гардеробна і санвузол, які в свою чергу і є конструктивною частиню нашого "куба" та формують собою антресоль до якої ми повернемось трохи пізніше.
Стіни санвузла пофарбовані, в мокрих зонах вкладений керамограніт, а на стелі виконана конструкція з декоративних рейок з підсвіткою. Гардероб укомплектований шафми для зберігання індивідуального виготовлення.
Праворуч з коридору ми потрапляємо у спальні: дві дитячі та одна батьківська. Усі кімнати схожого планування та комплектації: ліжко, гардеробна-шафа, дзеркало, телевізор, 
у дитячій дівчинки - будуарний столик, у батьківській - розкладний письмовий стіл.

14
14
14
15
16
16
16
17
Лаунж зона

І наостанок, розгадка нашого "куба". Одна із панелей лдсп обшивки - це приховані двері, що ведуть до сходів на антресоль та до лаунж зони. 
Сходи - дерев'яні, типу "гусячий крок”. Перила скляні, без профілів та каркасів. Стіни і стеля лаундж зони пофарбовані в чорний колір. Всі меблі темних тонів, 
а на підлозі вкладений м'який ковролін чорного кольору, що робить це приміщення максимально комфортними та напевно самим атмосфрним у всьому будинку.  
За рахунок того, що ця зона чітко відокремлена від першого поверху тут можна зручно провести робочу чи дружню зустріч або ж просто затишно усамітнитись та відпочити з келихом "Macallan".

Лаунж зона
Лаунж зона
18
19
20
21
Команда проекту
  • Петро Степанюк
  • Микола Клімачов
  • Олександр Позняк
  • Ярослав Некоз
  • Марія Наконечна
  • РозташуванняРівне
  • Статус проектуВтілений
  • Рік2022